Children World

ଓଡିଆ ସାହିତ୍ୟ ଓ ସଂସ୍କୃତିର ନିଆରା ସ୍ଵର... ତିନିଶହରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ଲେଖକ ଲେଖିକା ଏବଂ ଦୁଇଲକ୍ଷରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଇ-ସାହିତ୍ୟ ୱେବ ପୋର୍ଟାଲ ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକ ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ଵାଗତ ଜଣାଉଛି ।

ଭକ୍ତ ଦାସିଆ ପୀଠରେ ତୁଳସୀ ଚାରା ରୋପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଆଶ୍ରିତ ମଣ୍ଡଳୀ ଆନୁକୁଲ୍ୟରେ ବାଲିଗାଁ ଭକ୍ତ ଶିରୋମଣୀ ଦାସିଆ ବାଉରୀ ପୀଠରେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଭଳି ଏହି ବର୍ଷ ଆସନ୍ତା ଅକ୍ଟୋବର ୧୫ ତାରିଖ ରବିବାର ଦିନ ସକାଳ ୧୦ ଘଟିକା ସମୟରେ ତୁଳସୀ ଚାରା ରୋପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ମନୋରଞ୍ଜନ ଶରଣଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ଵରେ ଏହି ସଭା କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ମୁଖ୍ୟ ଉପଦେଷ୍ଟା ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ରବୀନ୍ଦ୍ର ନାରାୟଣ ମିଶ୍ର ସଭା କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୌରହିତ୍ୟ କରିବେ । ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କର ପ୍ରିୟ ସେବକ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ନବ କୁମାର ପତିମହାପାତ୍ର ଅଭିଭାଷଣ ଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ଦିନ ୧୨ ଘଟିକା ସମୟରେ ହୋମ ଯଜ୍ଞ ସହ ତୁଳସୀ ଚାରା ରୋପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । (ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଆଶ୍ରିତ ମଣ୍ଡଳୀ ତରଫରୁ ପ୍ରାପ୍ତ ସୂଚନା)


[gallery type="square" link="none" columns="2" ids="237,236,241,239"]

Post a Comment

1 Comments

  1. Anonymous10/18/2017

    I am very very proud because you are near about 25 years junior. But your mind very sarf and you are poit. Many many thanks.

    ReplyDelete

ଉପରୋକ୍ତ ବିଷୟଟି ଆପଣଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗିଲା ଦୟାକରି ନିଜର ମତାମତ ରଖନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କ ଗଠନ ମୂଳକ ମତାମତ ନିଶ୍ଚୟ ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକର ସମସ୍ତ ଲେଖକ ଲେଖିକା ମାନଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ହୋଇ ପାରିବ । ନିମ୍ନୋକ୍ତ କୋଠରୀ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ ।