"ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକ ଗଳ୍ପ ପ୍ରତିଯୋଗିତା" ଏବଂ "କବିର ଘର କବିତା ପ୍ରତିଯୋଗିତା" ରେ ନିଜକୁ ସାମିଲ କରନ୍ତୁ । ଅନଲାଇନ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଗୁଡିକରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ନିମନ୍ତେ ୱେବ-ପୋର୍ଟାଲରେ ଉପଲବ୍ଧ ଥିବା LITERACY CONTEST ଫଳକକୁ କ୍ଲିକ କରି ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ ।

ଭକ୍ତ ଦାସିଆ ପୀଠରେ ତୁଳସୀ ଚାରା ରୋପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଭକ୍ତ ଦାସିଆ ପୀଠରେ ତୁଳସୀ ଚାରା ରୋପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଆଶ୍ରିତ ମଣ୍ଡଳୀ ଆନୁକୁଲ୍ୟରେ ବାଲିଗାଁ ଭକ୍ତ ଶିରୋମଣୀ ଦାସିଆ ବାଉରୀ ପୀଠରେ ପ୍ରତିବର୍ଷ ଭଳି ଏହି ବର୍ଷ ଆସନ୍ତା ଅକ୍ଟୋବର ୧୫ ତାରିଖ ରବିବାର ଦିନ ସକାଳ ୧୦ ଘଟିକା ସମୟରେ ତୁଳସୀ ଚାରା ରୋପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ମନୋରଞ୍ଜନ ଶରଣଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ଵରେ ଏହି ସଭା କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ମୁଖ୍ୟ ଉପଦେଷ୍ଟା ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ରବୀନ୍ଦ୍ର ନାରାୟଣ ମିଶ୍ର ସଭା କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୌରହିତ୍ୟ କରିବେ । ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କର ପ୍ରିୟ ସେବକ ଶ୍ରୀଯୁକ୍ତ ନବ କୁମାର ପତିମହାପାତ୍ର ଅଭିଭାଷଣ ଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । ଦିନ ୧୨ ଘଟିକା ସମୟରେ ହୋମ ଯଜ୍ଞ ସହ ତୁଳସୀ ଚାରା ରୋପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । (ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥ ଆଶ୍ରିତ ମଣ୍ଡଳୀ ତରଫରୁ ପ୍ରାପ୍ତ ସୂଚନା)


[gallery type="square" link="none" columns="2" ids="237,236,241,239"]

1 Comments

  1. I am very very proud because you are near about 25 years junior. But your mind very sarf and you are poit. Many many thanks.

    ReplyDelete

ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକ ତାହାର ପାଠକ ପାଠିକା ମାନଙ୍କ ନିକଟରୁ ସର୍ବଦା ଗଠନମୂଳକ ମତାମତ ଆଶା କରିଥାଏ । ଯାହାକି ଜଣେ ସ୍ରଷ୍ଟାଙ୍କୁ ଉଚିତ ମାର୍ଗ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୁଏ । ଯଦି Anonymous User ଭାବେ ଆପଣ ଉପରୋକ୍ତ ବିଷୟଟି ଉପରେ ନିଜର ମତାମତ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଜର ମତାମତ ତଳେ ଆପଣଙ୍କ ନାମ ଓ ଠିକଣା ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ ।